Доставка і оплата ⭐ Nosok.com.ua

Доставка і оплата

Варіанти доставки

  • На даний момент замовлення ми надсилаємо Новою Поштою

Замовити Ви можете цілодобово. Ваше замовлення опрацьовується протягом доби (не рахуючи вихідні та святкові дні), після чого ми запускаємо замовлення в роботу. Якщо у вас будуть додаткові побажання, напишіть про це у коментарі до замовлення , наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами для уточнення замовлення.
Ми не завжди передзвонюємо після оформлення замовлення, тільки в тих випадках якщо у нас або у вас будуть питання до замовлення та зображення, що додається, ми цінуємо ваш час.
Відправлення здійснюється з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 16.00. (у деяких випадках ми працюємо на вихідних)

Оплата товару

Оплатити товар ви можете, одержуючи у відділенні Нової Пошти. Товар відправляється післяплатою. Доставку та комісію за післяплату оплачує клієнт.

Повернення

Оскільки товар робиться на замовлення Клієнта в єдиному екземплярі та входить до списку товарів, що не підлягають поверненню (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), можливість повернення на даний момент. У будь-якому випадку, якщо Ви з будь-якої причини незадоволені нашим товаром, просто зв’яжіться з нами і разом вирішимо Вашу проблему.

Перейти до магазину