Про нас ⭐ Печать на носках Украина⭐ Nosok.com.ua

Про нас

Незважаючи на те, що послуги з нанесення зображень на тканину набули досить широкого поширення, друк на шкарпетках можна замовити не скрізь. Ми є, мабуть, одними з перших, хто звернув увагу в нашій країні на цю подекуди малопомітну, але необхідну частину одягу.

Якщо ви прагнете певного індивідуального стилю, то саме шкарпетки зі своїм принтом можуть стати завершальною деталлю, тією точкою над i, яка створить свій єдиний і неповторний образ.

Наша команда найкраща за друком на шкарпетках

Наша команда стала авангардним загоном, який просуває на ринок України такий незвичний продукт. Бути попереду завжди непросто. Але ми не боїмося труднощів і прагнемо бути у всьому досконалими. Наш девіз – якість та швидкість! Ваше замовлення буде виконано протягом одного дня, і відразу ж відправлено на вашу адресу!

Друк на шкарпетках проводиться на сучасному обладнанні з використанням екологічно чистих та стійких фарб. Нанесення зображень за вашим фото або зображення виконується сублімаційним методом.

Ця технологія забезпечує отримання яскравих, чітких і, головне, стійких до стирання зображень, здатних винести без втрати якості прання. Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що зроблені на ваше замовлення шкарпетки порадують вас своєю високою якістю, оригінальністю та довгою службою.

Дуже просто замовити шкарпетки з принтом

Вам достатньо завантажити на нашому сайті – nosok.com.ua файл з вашим зображенням (фото), щоб ми виконали друк на шкарпетках. Україна (Житомир) виготовляє високоякісні шкарпетки різних фасонів, які позитивно зарекомендували себе на ринку. Саме їх ми використовуємо у роботі для нанесення принта.

Від вас тільки потрібно вибрати сподобався дизайн шкарпеток (шаблон), а наш дизайнер найкраще підготує ваше зображення до друку, і підбере гармонійну композицію.

Ми друкуємо на шкарпетках навіть домашніх улюбленців

Ми завжди йдемо назустріч своїм замовникам. Тому друк на шкарпетках може містити практично будь-які зображення. Це можуть бути ваші домашні улюбленці – котики, собаки, хом’ячки, єноти та інші милі тварини, без яких ви не уявляєте вашого будинку.

Звичайно, ¦шкарпетки зі своїм принтом можуть також порадувати фотографіями рідних та близьких, ставши оригінальним подарунком до дня народження або ювілею. Цікавим рішенням може бути зображення національних символів або пам’ятних місць.

Ми будемо раді виконати будь-яке ваше замовлення. Завжди готові допомогти із вибором дизайну, підказати найкраще рішення. Чекаємо на ваші замовлення!

Шкарпетки з вашою фотографією

Переглянути більше варіантів